تمنای روشن..

نه من پرستش روی نکو نمایم و بس

کسی که روی نکو را نمی پرستد کیست؟

به عشق کوش اگر حاصل از جهان طلبی

                                             که زندگانی بی عشق٬زندگانی نیست

 

                                 700297-9.jpg

 

 

همسفر درد من وتو یکیست.من با سکوت مینویسم و تو خاموش می خوانی.باورکن که روزگار غریبیست٬اما به وسعت رازهایمان سوگند بازهم میگذرد این ایام..

/ 23 نظر / 8 بازدید
نمایش نظرات قبلی
نياز

شکسپير : اگر تمام شب برا ي از دست دادن خورشيد گريه کني لذت ديدن ستاره ها را هم از دست خواهي داد سلام.خوبی؟

مريم بانو

سلام دوست خوبم وبلاگ زیبایی دارید خوشحال می شم به من هم سری بزنید ..........این را خدای خوب خودم جفت و جور کرد .................

بانو

سلام کم آوردم شما خيلی تو آسمونی با وبلاگ با صفايی که داری رفتم تو کوچه های کودکی و با خودم دويدم خوشحالم که تو هم با سکوت دم خوری این بار اگه به خیابان سکوت امدی پای درخت انجیر منم و گنجشگهایی که کم سر و صدان و ملاحضه مرا می کنند یه نیمکت ناقابله دونفری نیست به اندازه همه جا هست منتظرم بازم سری به ما بزن با صفا.

بانو

سلام بازم اميدوارم دوباره به من سر بزنی با مرام منتظرم

بهار

سلام!....سما جون خوبي؟!...خيلي قشنگ بود!....آپم مياي ديگه؟!...بهار

مريم بانو

...........به نظرت اجداد ما چطور قرار های عاشقانه می ذاشتن ؟ .......... یه سر به من بزن . مطمئن هستم که شما هم نظرات جالبی دارید ....منتظرم . سلام دوست خوبم . ممنونم از حضور گرم و صمیمیتون

پرتقال کوکی

وبلاگ زيبايی داری....اگه وقت داشتی سری به غربت تنهايی من بزن... خوشحال ميشم اگه بيای.....ضمناْ وبلاگت رو سر وقت و آف ميخونمش...حتماْ... من به تازگي آپ كردم........ با اتاق آبی به روزم..اگه بياي خوشحال ميشم..........منتظرت هستم....خوش باشي.

نياز

عشق با غرور زيباست ولي اگر عشق را به قيمت فرو ريختن ديوار غرور گدايي كني... آن وقت است كه ديگر عشق نيست... صدقه است سلام.خوبی؟چه خبرا؟

حامد «آسمان نقره اي »

سلام. سايت خوبي داريد. من هم يه وبلاگ دارم كه توي اون عكساي دخترم رو ميذارم اگر بيايد و نظرتون رو بگيد خوشحال ميشم البته حواستون باشه كه چشمش نزنيد!

مهران (اولين قلب آبي)

سلام... فكر نمي كنم پشيمون شده باشم از اينكه به وبلاگ شما سر زدم....... به نظرم مي تونيم دوستاي خوبي براي همديگه باشيم... خوشحال ميشم به من سربزني شايد ياد روزاي خوب قديما كه وبلاگ اولين قلب آبي پاتوق بروبچ پرشين بلاگ بود زنده بشه........ دوست دار تو.... دوست جديد مهران [چشمك]